Niusia i Krispie dziękują za smaczne ziółka od Zuzali :)

Pozdrawiamy
monika2415

Bubinek jest wyjątkowo wybrednym króliczkiem, ale sianko, babkę lancetowatą, truskaweczki, owies czy koniczynkę Zuzali mógłby jeść kilogramami! Dziękujemy za wspaniałe smakołyki (my co prawda nie próbowaliśmy, ale wierzymy Bubinkowi na słowo).

Pozdrawiamy i życzymy sukcesów
Bubinek, Hania i Tadek.Byłam taka malutka, na Zuzali wyrosłam na piękną, zdrową, szczęśliwą króliczkę. Uwielbiam mniszek, babkę, pokrzywę (mniam, pokrzywę szczególnie), skrzyp, koniczynkę, owies... Takich przysmaczków życzę każdemu uszatkowi !

Suszone malinki dla dziewczynki - a konkretnie dwóch dziewczynek, Romci i Weronki, które uwielbiają zioła, owoce i sianko ZUZALA. Wszystko jest pięknie zapakowane, posiada szczegółowy opis, ślicznie pachnie i apetycznie wygląda :) A najważniejsze jest to, że te smakołyki można podawać bez ograniczeń :)

W imieniu własnym i moich szynszyli, pięknie dziękuję za wspaniałe wyroby!
Agata, Weronka i Romcia.

Mars, Smickers, Snupek, Kacper, Niunia, Zuzia, Lala, Tuptuś i powiększone już grono koszatniczek (szczególnie młoda mama) dziękują ZUZALI za smaczne ziółka i pyszny mlecz :) Chcemy więcej :)

Zamówiłam babkę szerokolistną, babkę lancetowatą, pokrzywę i mniszek lekarski - moje żółwie stepowe chętnie je jedzą.

Zuzanna

Punio (tak się wabi moja szynszyla - samiec) bardzo chętnie jada siano oraz suszone zioła Zuzala. Wcześniej kupowałam dla mojej "myszy" różne siana i zioła, ale szczerze powiedziawszy często odwracał się do nich ogonem ;-) Na targach ZOOMARKET zakupiłam dla niego siano oraz mniszka lekarskiego. Po powrocie do domu i poczęstowaniu go zakupionymi produktami, przez dłuższy czas slychać było tylko "smakowite" chrupanie!

Suszony mniszek też bardzo szybko został wprawiony w ruch. I teraz, gdy tylko usłyszy, że ktoś idzie w jego stronę to odwraca pyszczek tam, gdzie znajdują się paczki z suszonymi ziołami.

Nareszcie pomyślał ktoś również o naszych małych przyjaciołach takich jak szynszyle, króliki i inne gryzonie. Bardzo dobrze, że na polskim rynku pojawila się firma ZUZALA. Napewno znajdzie się wielu miłośników tej firmy. Ci, którzy naprawdę kochają swoje gryzonie zrobią wszystko, aby żyły one długo i zdrowo. Tego też chcę firma ZUZALA, sprzedając produkty, które smakują naszym małym pupilom ;-) Życzę szybkiego rozwoju oraz powodzenia. A do tego wielu zadowolonych gryzoni i ich wlaścicieli.

Opiekunka Szynszyli wabiącej się PUNIO

Kolejna zadowolona szynszyla

Nie ma nic lepszego jak suszone ziółka wieczorkiem

Pchełek

Dziękuję wszystkim pracownikom Zuzali, którzy dla mnie i mojej króliczej rodziny najpierw zbierali, a póżniej pięknie zapakowali przepyszne, pachnące i zdrowe ziółka. Dzięki temu będę mogła sobie pogryzać przez cały rok to, co lubię najbardziej: mlecz, babkę i pokrzywkę. Jestem pewna, że tylko w Zuzali mają taki wybór pyszności i chętnie odwiedziłabym ich fabryczkę, a szczególnie wszystkie zuzalowe magazyny :) Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

Trusinek

Królisiowi najbardziej smakuje jabłuszko i babka szerokolistna, reszta oczywiscie też :) Zresztą wciąż jestem pod dużym pozytywnym wrażeniem jakości i ogólnej estetyki produktów. A jak sianko z suszonym nagietkiem ślicznie wyglada w klatce! :)

Monika

Hejka. Właśnie się byczę w nowym, podarowanym mi przez moją przyjaciółkę, tunelu.Odkad go mam śpię spokojnie, mam miejsce, gdzie mogę się schronić czy też pobawić. Tunelik nie jest lakierowany, więc mogę go popodgryzać, hehe. Jest super!!


Pyza nie przepadała za sianem do momentu spróbowania siana Zuzali. Teraz od razu biegnie, gdy usłyszy szelest otwieranej torebki. Z ziółek szczególnie przypadły jej do gustu suszony mlecz, pokrzywa, babka i nagietek. Ona ma urozmaicone jedzenie, a ja jestem spokojna, że dostaje pokarm najwyższej jakości.

DOT


Nesi bardzo smakują produkty firmy Zuzala. Suszony mlecz, babka, buraczki oraz marcheweczka szczególnie przydały jej do gustu. Mała ma również tunel którego nigdy nie omija na szlaku swoich wędrówek, uwielbia się w nim chować. Życzymy firmie Zuzala samych sukcesów, dzięki niej możemy rozpieszczać swoje ukochane pyszczki.

Opiekunka Nesi


Moje króliki bardzo lubią ziółka i sianka od Zuzali. Szczególnie do smaku przypadły im babka lancetowa i mlecz! Cieszymy się, że wreszcie na polskim rynku są dostępne te smakołyki. Tunel również jest super, Bercik i Rudek mają się gdzie chować przed odkurzaczem.

Pozdrawiamy
K&B&R


Rupert jest bardzo zadowolony z sianka i suszonych ziółek firmy Zuzala. Dawniej kupowałam mu zwyczajne sianko, ale jakoś specjalnie się na jego widok nie rzucał. Gdy kupiłam mu ziołowe sianko od razu pożarł całą paczuszkę! Sianko tak bardzo mu smakuje, że nawet wskakuje do drabinki na siano. Suszone mlecze bardzo mi się przydadzą w zimie i jesieni, kiedy świeże są niedostępne. Cieszę się bardzo, że nareście na polskim rynku pojawiły się takie produkty. Życzę powodzenia i dużo zadowolonych klientów-właścicieli i królików!

Opiekunka Ruperta