Jesteśmy miłośnikami zwierząt. Na polskim rynku karm dla małych zwierząt domowych brakuje pokarmów, które odpowiadałyby ich wymaganiom żywieniowym. Tryb życia zwierząt trzymanych w domu różni się niezwykle od trybu życia zwierząt żyjących na wolności. Różnica ta polega przede wszystkim na tym, że zwierzęta domowe mają zapewnione dużo mniej ruchu. Dlatego też ich dieta powinna być przede wszystkim niskokaloryczna oraz obfitująca w błonnik. Ponieważ zęby królików i gryzoni stale rosną, muszą one spożywać dużą ilość pokarmu, aby zcierac ząbki. Podając im produkty niskokaloryczne nie narażamy ich na niebezbieczeństwo związane z nadwagą, która to z kolei może być przyczyną wielu chorób.

     Proponujemy Twojemu pupilowi zioła oraz rośliny dla królików i gryzoni pochodzące z ekologicznych upraw. Dbamy o to, aby Twój pupil otrzymywał produkty najwyższej klasy. Nasza firma jest pod stałą kontrolą powiatowego lekarza weterynarii. Nasze produkty posiadają identyfikacyjny numer weterynaryjny co oznacza, że odpowiadają one wszelkim wymogom Polski i Unii Europejskiej oraz posiadają niezbędne atesty.

     Postanowiliśmy nie robić gotowych mieszanek. Chcemy pozwolić Twojemu zwierzakowi wybrać produkty ziołowe, które najbardziej mu smakują. My proponujemy doskonałe jakościowo produkty a Ty sam stwórz idealną mieszankę dla swojego małego przyjaciela.

     Produkty Zuzala oprócz tego, że są zdrowe to są również bardzo smaczne. Każdy z nich oprócz specjalistycznych badań w laboratoriach został przetestowany przez nasze króliki domowe. (patrz dział: nasi eksperci).

     Nasza firma powstała z miłości do zwierząt.